2017. április 10., hétfő

Kezdet

Kedves Olvasó!

Üdvözöllek a blogomon, ami kissé kezdetleges formában indul útjára, de ígérem dolgozni fogok a megjelenésen. 
Hogy miért is vágtam bele?
Szeretek írni, az írás számomra egyfajta terápia. Szeretek véleményt formálni, mindenről. A véleményem általában demagóg, mert ha én úgy gondolom akkor az bizony úgy is van, próbáljon csak bárki meggyőzni az ellenkezőjéről. :)

Szeretek olvasni, mindent, de leginkább kortárs magyar irodalmat. Mostanában legalábbis. Folyamatosan zenét hallgatni, olyannyira, hogy nem bírom elviselni a csendet, kell nekem a zene. Megnyugtat, felpörget, az életem. Mindehhez még hozzáadunk egy csöppnyi (hatalmas bögrényi) koffeint és megkaptok engem, teljes valómban.


Nincsenek különösebb tematikus terveim, csupán csak szeretném leírni a gondolataimat és, ha ez még érdekes is lehet másoknak akkor külön öröm számomra. Ha néha ide kattintasz olvashatsz könyvekről, zenékről, filmekről,  sorozatokról, színházról, néha talán sportról... jajj, bosszantóan széles az érdeklődési köröm. 

Megnézheted az első próbálkozásaimat és remélem az fejlődésemet is, hiszen van hova.

Köszönöm, hogy itt vagy... remélem sokáig maradsz.

Kata

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Írás... Szenvedély?

Gyakran gondolkozom azon, hogy miért is írhat valaki egy regényt, novellát vagy akár egy verset? Olyan sokan írnak. Olyan sokfélét. Miért? ...